Historia Firmy

Wszystkie marzenia mają swój początek

scottdaleZałożone w 1978 r. w oparciu o kapitał niewiele większy niż marzenia i ciężka praca, Forever Living jest obecnie multi-miliardowym przedsiębiorstwem z siedzibą w Scottsdale, w Arizonie, wytwarzającym i sprzedającym setki produktów dla zdrowia i urody. Ludzie tacy jak ty, promują i rozprowadzają te mające pozytywny wpływ na życie wyroby, oferując każdemu szansę posiadania własnego biznesu i finansowego zabezpieczenia przyszłości, dzięki sprawdzonemu planowi. Forever Living, z ponad 10-oma milionami dystrybutorów w ponad 150 krajach, oferuje ci unikalną szansę, by wieść życie zdrowsze i bardziej dostatnie.

Rex Maughan

Rex Maughan

Rex latami szukał sposobu na zapewnienie sobie i swojej rodzinie zdrowia i stabilizacji finansowej.  W 1978 roku zaprosił 43 osoby na pierwsze spotkanie Forever Living Products w Tempa w Arizonie, podczas którego przedstawił plan, który dałby jemu – i wszystkim innym – lepsze zdrowie i wolność finansową.  Plan marketingowy okazał się bardzo prosty, a produkty na bazie czystego miąższu aloesowego zachwycają wszystkich, którzy zaczną ich używać.

”Jedną z największych przyczyn chorób na świecie jest pusty portfel. Jeżeli chcesz, by ludzi cierpiących było mniej, daj im szansę zarobić na godne życie!” – Rex Maughan

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s