Dlaczego MLM?

Zostań właścicielem domowego biznesu; niewiele ryzykując zyskujesz nieograniczony potencjał dochodów

Forever Living Products ma strukturę firmy marketingu wielopoziomowego, inaczej zwanego MLM. W takiej strukturze to ty jesteś naszą siłą marketingową i sprzedażową. Zamiast wydawać tysiące dolarów na tradycyjne kampanie reklamowe, płacimy tobie za to, że dzielisz się Forever Living Products z innymi. Taka struktura MLM oferuje ci wiele korzyści, którym nie mogą dorównać tradycyjne przedsiębiorstwa.

Zostań właścicielem swojego własnego przedsiębiorstwa

Twoje przeznaczenie jest w twoich rękach. Zamiast pracować po to, by bogacił się twój szef, cała praca, którą wykonujesz faktycznie przynosi korzyści tobie. Będziesz cieszyć się swobodą i elastycznością, jakie daje posiadanie własnego biznesu.

Multi-level marketing network

Niewielkie ryzyko i brak kosztów administracyjnych

Założenie tradycyjnego biznesu wymaga nakładów finansowych idących w tysiące dolarów, nie mówiąc już o kredycie bankowym, którego spłata zajmie ci dziesiątki lat. Rozpoczęcie własnego, domowego biznesu z Forever Living kosztuje cię zaledwie kilkaset dolarów. Nie musisz zatrudniać pracowników. Nie musisz myśleć o pakietach socjalnych. Nie masz kosztów administracyjnych. Wreszcie możesz zostać właścicielem własnego biznesu.

Brak limitu zarobków

Zarobki w korporacjach są ograniczone przez rynkowe standardy. Z Forever Living nie ma limitu twoich dochodów. Im ciężej pracujesz, tym więcej zarabiasz.

Dochód pasywny

Być może największym atutem naszej strategii marketingu wielopoziomowego jest trwały dochód. Zawsze będziesz otrzymywać prowizję od działalności Dystrybutorów, których zapoznałeś z Forever Living, cały czas uzyskując korzyści ze swojej ciężkiej pracy.

Marketing firmy Forever Living został tak skonstruowany, by każdy dystrybutor mógł odnieść sukces. Niewiele ryzykujesz i zyskujesz nieograniczony potencjał. Jedyne, czego potrzebujesz, by ci się powiodło w sposób przekraczający twoje wyobrażenia, to pasja sukcesu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s