Jak dołączyć?

STAŃ SIĘ KLIENTEM HURTOWYM I ZACZNIJ UŻYWAĆ PRODUKTY PO BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE

Możesz nabyć produkty do prywatnego użytku jako klient hurtowy rejestrując się w firmie jako Niezależny Dystrybutor oraz zaoszczędzić do 48% z ceny detalicznej. Rejestracja jest darmowa oraz nie obliguje ona do dystrybucji produktów.

Nie ma również obowiązku dokonywania comiesięcznego zakupu, produkty można kupować wtedy gdy, jest taka potrzeba, nawet jeśli będzie to raz na rok, czy nawet rzadziej.

Każdy klient hurtowy otrzymuje swój numer ID razem z hasłem do logowania się, oraz dostęp do sklepu internetowego firmy, gdzie może dokonywać zakupów po cenie hurtowej.

Jedynym ograniczeniem jest minimalny zakup w wysokości $50, do którego doliczony będzie koszt przesyłki w wysokości $7.50. Uwaga są to dane dotyczące rejestracji i zakupów na terenie USA. Proszę o kontakt w sprawie rejestracji i zakupów na terenie Polski czy innego kraju świata.

Dokonaj rejestracji już dzisiaj jako klient hurtowy, a twoja karta rejestracyjna zostanie rozpatrzona natychmiast. Kilka minut po rejestracji otrzymasz pocztę mailowa z potrzebnymi danymi do loginu i informacja jak dokonywać zakupów po cenie hurtowej.

Jak zapewnić sobie upust w wysokości 30% od ceny detalicznej? Bezpośrednio po rejestracji otrzymasz od firmy zniżkę 15% na pierwsze zakupy. Jeśli  w przeciągu 2 kolejnych miesięcy dokonasz zakupów, które wyniosą 2cc (2 case credits), każde następne zakupy będą miały upust 30%. Jeśli nie zależy ci na 30% zniżce, a 15% cię satysfakcjonuje, nie musisz się o to ubiegać. Wtedy twoja hurtowa zniżka wynosić będzie 15%.

Raz wypracowany upust 30%, przysługuje ci już na zawsze, oraz uzyskujesz pozycje Asystenta Supervisora (1-szy poziom).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s