Mówimy po polsku

Język, którym się posługujesz, ani miejsce Twojego zamieszkania nie jest przeszkodą, aby spełniać swoje marzenia.  Jeśli jesteś ambitny, jeśli dbasz o swoje zdrowie i urodę, jeśli chcesz żyć długo i w zgodzie z naturą, jeśli chciałbyś zarobić dodatkową wypłatę w miesiącu, wypracować sobie stabilizację finansową i zagwarantować sobie i swojej rodzinie godną przyszłość, skontaktuj się ze mną a pomogę ci zatrudnić się w naszej firmie.

2 comments on “Mówimy po polsku

 1. Hej, ja też jestem FLP dystrybutorem, Mieszkam w Anglii. Mam pytanie: jak radzisz sobie z klientami w Polsce?
  U mnie sporo osób zamawia przez moja stronę tu w UK. W Polsce jest to niemożliwe i jedyną szansaą jak się dowiedziałam to zamówienie przeze mnie jako dystrybutora i podania adresu klienta. Jestem ciekawa jak ty sobie z tym radzisz.

  Like

  • Witaj Danusiu.
   Zgadzam się z Tobą, że nie jest łatwe robienie tego biznesu na płaszczyźnie globalnej. Nie tylko w kwestii sprzedaży, ale również sponsoringu. Nikt nam jednak nie obiecywał, że będzie łatwo. Ja osobiście nie mam żadnych klientów w Polsce i specjalnie mi na tym nie zależy. Skupiłam się na lokalnych klientach i promuje tutaj w Stanach bez większego problemu. Powodzenia Ci życzę. Wiem, ze Anglia jest świetnym krajem dla Forever.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s